Náš kolektív využíva dlhoročné skúsenosti a prax získané prácou v renomovaných spoločnostiach.

Medzi našich klientov patria napríklad SAS Automotive, Volkswagen, Siemens, ROFA, Remech a ďalší.

O nás

Firma ZDEMA spol. s r.o. vznikla v roku 2004. Jej zakladateľmi sú ľudia, ktorí pracovali na rôznych projektoch v oblasti automatizácie výroby a to hlavne pre automobilový priemysel. Náš kolektív využíva dlhoročné skúsenosti a prax získané prácou v renomovaných spoločnostiach pôsobiacich v oblasti priemyselnej automatizácie.

V oblasti automatizácie je našou hlavnou prioritou priemyselná automatizácia, kde pôsobíme hlavne v automobilovom priemysle. Tu sú našimi partnermi nadnárodné spoločnosti ale aj menší subdodávatelia pre svetové automobilky.

Našim zákazníkom ponúkame komplexné návrhy potrebné k vyriešeniu ich problémov. Podľa požiadaviek zákazníka a spoločnej konzultácii sú naši špecialisti schopní vytvoriť diela na kľúč, t.j. od navrhnutia riešenia cez jeho realizáciu a montáž, až po uvedenie do prevádzky a odovzdanie konečnému zákazníkovi.

Kolektív firmy ZDEMA spol. s r.o. sa snaží maximálne rešpektovať svojho zákazníka a jeho požiadavky. Našim hlavným a dlhodobým cieľom je upevniť si svoje postavenie a prestíž na slovenskom ale aj zahraničnom trhu.

Sídlo spoločnosti:


EKB ZDEMA spol. s.r.o.
Fraňa Mojtu 23
949 01 Nitra
Slovenská Republika

IČO 36 658 731
IČ DPH: SK2022220970

Web: www.zdema.eu
E-mail: elias@zdema.eu

Zdema.eu